Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 174cm 68kg undorítóan hájas...

174cm 68kg undorítóan hájas egy lánynál már igaz? Kondival, diétával mikor lehet szép újra a testem leghamarabb?

Figyelt kérdés
Sajnos túl vagyok egy szakításon ezelőtt stabilan évekig 59kg voltam,akkor sem voltam teljesen elégedett az alakommal,de azért tudtam ,hogy egész jónak számít.sokat sportoltam stb. de a szakítás utáni 4hónapban hol az idegtől nem ettem semmit,hol összevissza ettem,a végén már tömtem magam kb hányásig. a lényeg,hogy mire túl lettem ezen és észbe kaptam akkor tűnt csak fel,hogy mit tettem magammal. Ezt a felesleges zsír rétget kb mennyi ideig tart leadni? undorodok magamtól,a ruháimban úgy nézek ki mint egy koca. elkezdtem a diétát kb tegnap. nagyon elszánt vagyok, egy nap 1400 kalóriát viszek be 140g fehérjét 100g szénhidrátot. terembe már évek óta járok,csak ebben a 4 hónapban kiamradt. most visszatértem,heti 2súlyzós edzésem van,plusz egy láb edzés,és kb 4szer futok(intervall)/biciklizek 30-40percet. ha ezt így folytatom kb mikor leszek 55kg? lehetésges egyáltalán fogyni? még soha életemben nem sikerült fogynom és félek előre ,mert sírógörcsöt kapok magamtól :(
2014. júl. 24. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ti a zsírt miből viszitek be? lenmagolaj? és ezt milyen formában? egy evőkanál és megisszátok? vagy valamibe bele teszitek?
2014. júl. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lenmagolaj, halolaj (ez kapszula), kókuszzsír.
2014. júl. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!