Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nap melyik szakaszában...

A nap melyik szakaszában leghatékonyabb az edzés? (Anyagcsere szempontjából speciális eset vagyok, lent. )

Figyelt kérdés

Bár nagyon egészségtelen, de gyerekkorom óta sosem reggelizem. Nem tudok, vagy ha mégis, rosszul leszek. Zöld teát és vizet iszok ebédig, onnantól normálisan étkezem, viszont az anyagcserém már korán reggel beindul.


Az orvosom javaslatára elkezdhetek edzeni (pajzsmirigybetegségem miatt rendkívül gyors az anyagcserém, de a gyógyszerek már hatnak, a pulzusom normalizálódott, mehetnek a könnyebb kardio mozgások is.)


Mikor a leghatékonyabb?


2014. júl. 26. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, illetve egyénfüggő. Ugyanolyan jó eredményeket érnek el reggeli edzésekkel is, mint akár délutánival, akár estivel. Kinek mi jön be. Ezt neked kell kitapasztalni.
2014. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en szoktam reggelizni, de ennek ellenere delutan edzek olyan 6 utan szoktam elkezdeni. ha reggel edzek akkor a nap tovabbi reszeben el vagyok faradva
2014. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha úgysem figyelsz az egészségedre, kövesd az első válaszolót. ha érdekel, más válaszom van.
2014. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt valaki érzi, hogy neki mi a jó. És ha érzed, hogy nálad nem jön be a reggeli edzés, akkor nyilván neked ez kevésbé egészséges. De nem vagyunk egyformák, van akinek az a megfelelő. Nincs kőbe vésett időpont!
2014. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!