Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy esélyem zsírt...

Lehet úgy esélyem zsírt leadni, hogy nincs helyes étrendem? (komplikáltabb eset)

Figyelt kérdés
Heti 4-5 edzésem van(2 kung-fu,2-3 edzőterem) valamint szoktam otthon ugrálókötelezni,hasizmozni néha.Ezt az egész programot kb. egy éve csinálom.Akkor a 0-ról kezdtem és bár sokat fejlődtem,még mindig bőven van rajtam háj,főleg a hasamon.Sajnos diétát,étrendet nem tudok tartani,mivel a nagyanyám étkeztet,és mindig mást csinál,mint amit kérek tőle.Diétázni nem fogok,mert éhezve nem bírok koncentrálni a suliban.Szerintetek próbáljak ki zsírégetőt?Vagy más megoldás van? (Sajnos nincs időm kardiózni,sok a különórám)

2012. ápr. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel nem fosz diétázni, fogyni se fogsz, ilyen egyszerű
2012. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fog menni diéta nélkül, zsírégető semmit nem ér, max a helyes étrendhez ad hozzá pár %-ot.

A szálkásító diéta nem jelent éheztetést egyébként csak megemelt fehérje 3g*testtömeg kg és alacsonyabb ch, 2-3g*testtömeg kg.

2012. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Montez a ch az mi?


Nekem is ez volt a gondom. Nem olyasmi kaja volt itthon ami igazán jó lett volna. Ezt nem ettem meg, csináltam kaját magamnak vagy vettem vmi konverzet, zöldségeket,husikat. Mostmár sokszor itthon is így esznek.

2012. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szénhidrát
2012. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!