Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit érdemes költeni egy...

Mennyit érdemes költeni egy futócipőre /sportcipőre?

Figyelt kérdés
Láttam hervisben 6000 Ft-ért is már futócipőt érdemes többet költeni rá? Neten van ahol 50 000 ért árulnak márkásabb darabokat... mi bajom lehet ha az olcsóbbat veszem?

2014. júl. 27. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5000 ft-os van, és köszöni tökéletesen műkődik. Vannak akik úgy gondolják, hogy csak a drága a jó.
2014. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Maximum 5000ft-ot!!
2014. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sága ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ azért,hogy mi a célod,mert ha heti egyszer kétszer futsz rövid távot,akkor jó lehet a Decathlonos 5000 ft-os is(nekem erre kell tök jó,úgysincs időm többet futni.)De ha heti többször pl 5x kell és hosszabb távra,esetleg nehéz talajon vagy ilyesmi,akkor lehet már érdemesebb a drágább kategóriákban gondolkodni.Én még kezdő "futó" vagyok,nekem jó az olcsóbb is,nincs deformitás a talpamon és nem használom sokat stb.
2014. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem volt olcsóbb futócipőm, bevallom, ezen nem merek spórolni. De nem is bántam sosem, hogy drágát vettem. Igaz, nekem nem neutrális, hanem pronáló futásom van, ami bonyolítja kicsit a dolgokat.

Volt már Asics, Nike, általában nem sajnálom rá a 30-40e Ft-ot 1-1,5 évente. Sosem volt még problémám/fájdalmam a futás miatt, nem szoktak fájni az ízületeim, sérülésem sem volt.

Általában 1-1,5 év után futom szét, ilyenkor csökken a csillapítás, és ezt igencsak megérzem egy hosszabb táv után.

2014. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Futáskor nagyon fontos a kėnyelem illetve a testtartásod is meghatározza egy jó cipő. Itt nem ėrdemes ezen spórolni, ha hetente több órára kell a cipő a futáshoz, akkor a magad egėszsėge ėrdekėben inkább egy drágább cipőt válassz, pl.: Nike, Nike Air Max :DDD
2015. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem választok olcsó futócipőt soha! Okok:

1 Hamar tönkremegy!

2 Nem csillapít úgy mint egy asics v saucony amik spéci cipők

3 Ahol pl én használom terep erdő sziklás rész meg se merném kockáztatni a decathlonos 5-6 ezerest.

4 Sokszor akciósan veszek és nem akkor amikor rögtön kell márkás cipőket két asicsem 20 körül vettem 32 ezer volt a rendes áruk salomon speedcross 20 ezer nemrég, 35 a boltban. Érdemes körülnézni de kezdőként 1-2 alkalomra megteszi a decathlonos 5-8 ezres is de 1-1,5 órás futásra már biztos nem.

2015. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!