Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni edzeni...

Elszeretnék kezdeni edzeni valami jó tanács?

Figyelt kérdés
'6 éves leszek és szeretnék valami kondíciót!3 évet kajakoztam szerettem is csak nagyon rossz volt a társaság úgy hogy abba hagytam..Most szeretnék elkezdeni kondi terembe járni de félek neki kezdeni..el is mondom miért:Mert nem vagyok nagy termetű félek hogy kiröhögnének mikor 50 kg -mal nyomok fekve..másodszor meg nem vagyok jártas az ilyenben és eléggé nyuszi vagyok tanácsot kérni mert félek hogy megint lenéznének..Társam nincs mert most költöztem ide és nem akarok pestre feljárni minden nap mert az költséges és fárasztó!Valami kezdési tipp?Köszönöm!
2014. júl. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog senki lenézni, kinézni. Sok kezdő van a termekben, nem kell félned. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet, hogy képben legyél. Keress rá neten.
2014. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én múlthéten kedden elhatároztam, szerdán ajánlottak egy jó kis helyet, ahol olcsó a bérlet, jó a felszereltség stb. Aznap bementem váltóruhával, beszéltem a pultossal hogy ajánlották nekem a helyet és gondoltam eljövök megnézni, körbevitt, kipróbáltam a gépeiket, és ott is maradtam edzeni megmutatta a gyakorlatok kivitelezését, írt nekem edzéstervet a srác. Járnak oda irigylésre méltóan izmosak is, de nem bunkók, attól meg ne félj hogy két pihenő közt téged fognak nézni nevetve, mert ők is vékonyan, vagy ami még rosszabb dagadtan mentek oda.


Pl pénteken is jött egy átlagos hapsi a kövérkés csajával, akik bérletet váltottak, szóval ez olyan hogy mindenki formálódni jár oda, és nem kötekedni.

22F

2014. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat!Akkor az se baj ha egyedül megyek oda?
2014. júl. 27. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.
2014. júl. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!