Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kűzdősportot válasszak...

Milyen kűzdősportot válasszak ilyen testi adottságokkal?

Figyelt kérdés

165 cm magas vagyok és 55 kiló

nem vagyok hajlékony és gyors sem


2014. júl. 27. 23:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pont hogy a Máday féle wing tsun nem ér lókakit sem! A Máday féle wing tsun csak jól lehúzza a lóvéd, megfertőz a kamu marketingjével és hamis önbizalmat ad!

Simán el tudom képzelni, hogy parasztlengőkkel lealáztál egy kyokushinost, ugyanis a hazai színvonaltalan karate edzéseken abszolút nem tanítják meg harcolni az embert!

Válaszd a birkózást, mert azzal nem járhatsz rosszul!


#USBORNE

2014. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
igazad van! a bírkózást fogom választani, úgyis az a legszimpatikusabb, már csak egy kérdésem van! a környéken van kötöttfogású és szabadfogású is... utcára melyik a hasznosabb?
2014. júl. 28. 21:28
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Utcára az szükséges, hogy legyen egy határozott fellépésed, szívós legyél, merj visszaütni, legyen korrekt állóképességed, hozzá legyél szokva a fájdalomhoz és ne zökkenj ki egy-két öklöstől! Ha ezek stimmelnek, akkor már rendelkezel némi önvédelmi értékkel, azonban ezek a tényezők hiába vannak meg benned, attól még harctechnikailag totálisan képzetlen vagy! Ilyenkor jönnek képbe a küzdősportok és a harcművészetek!

Én mindenképpen a szabadfogású birkózást ajánlanám, ha már van rá lehetőség! Véleményem szerint a kötöttfogás túlságosan korlátolt!



#USBORNE

2014. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a jótanácsokat! :)
2014. júl. 28. 21:40
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A birkózás mellett én javaslom, hogy járj el konditerembe, hogy legyen egy korrekt izomtömeget! Hosszútávon a birkózás is masszív izomzatod biztos, de mellette konditerembe járni csak előny, ha rendesen nyújtasz!

Ha konditerembe járni nem áll módodban, akkor vedd meg vagy töltsd le a "fegyencedzés" című könyvet és állj neki edzeni!



#USBORNE

2014. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
otthon tudok edzeni mert apumnak van csomó sulyzója, fekpadja, haspadja, kondigépek meg ilyenek...
2014. júl. 28. 22:07
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha édesapád rendelkezik olyan felszereléssel, ami lehetővé teszi, hogy kellően meg tudd edzeni minden izomcsoportodat, akkor teljesen jó, hogy otthon kondizol!



#USBORNE

2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Usborne jól mondja (pontosabban írja :D)!

Mivel alacsony termetű vagy így a test-test elleni harc az számodra jó lehet. Így a szabadfogású birkózás az nagyon jó! Birkózás mellett viszont csinálhatod az ökölvívást is (feltéve ha van rá időd/kedved/energiád). A birkózás+boksz az egy piszkosul hatékony párosítás!

2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsánat Kérdező! Csak most olvastam, hogy írtad, hogy az ottani bokszedzés ahol laksz, az nagyon rossz. Biztos, hogy annyira rossz? Lehet, hogy csak szóbeszéd, amit egy elégedetlenkedő valaki terjeszt róla, mert túl puha volt a bokszhoz és ezért terjeszti a negatív híreket. Személyesen kell meggyőződni arról, hogy egy edzés jó vagy rossz. És nem EGY alkalommal. Járjál két hétig le edzeni, ha tényleg rossz a boksz, a Te belátásod szerint is, akkor viszont hagyd ott. Bár én még soha sem hallottam olyanról, hogy rossz boksz edzés. De persze lehetnek ritka kivételek itt is.
2014. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát én 3embertől hallottam (2-nek az arca volt a bizonyíték) valamint tele van aljascigányokkal akik néha még menőzni is szoktak, hogy ez is meg az is jött boxedzésre és így meg úgy jól megverték mert "gádzsó" volt
2014. júl. 28. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!