Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miket kell ennem, hogy a...

Miket kell ennem, hogy a futás mellett izmosodjak is? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés
Nos, 15 éves fiú vagyok, egy hete kezdtem el mindennap futni járni. Olyan.. 12 km oda-vissza. Mielőtt elindulok futni, nem vagyok éhes, SOHA! Ezért csak a telefonom, fülhallgató, zene be, világ ki, meg egy kis víz van nálam. Viszont, mikor haza jövök.. Mindig rámjön a zabálhatnék, de nem a könnyű, hanem a jó zsíros, húsos ételek. Nos, tudnátok adni tanácsokat? Miket egyek, vagy mire kell odafigyelni? Előre is köszönöm!

2014. aug. 3. 20:05
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

(1) Töltsd le az Internetről a Sárga kapszula című könyvet, minden benne van ami Neked kell.


(2) A futástól nem fogsz izmosodni, ehhez saját testsúlyos vagy komditermi edzés kell. Töltsd le a Fegyencedzés című könyvet, és kezdd el csinálni.

2014. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Futással nem leszel izmos kérdező. Hallgass az előttem íróra.
2014. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap nekilátok!:D
2014. aug. 4. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:

attól függ mit akarsz izmosodni, milyen célból. ha lábra, akkor nem hosszú kocogás kell neked hanem intenzív futógyakorlatok, súlyos edzések.


futással lehet izmosodni - lábra.


a táplálkozásodtól függ.

zsíros, húsos ételek edzés után jók.


ha bővebben érdekel, keress privátban.

2014. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!