Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem fel a testem-...

Hogyan készítsem fel a testem-lelkem?

Figyelt kérdés

Január 25-én Lengyelországba indulok cserediáknak, ahol a síelés mellett uszodába is megyünk.Tudnátok olyan diétát ajánlani,amellyel ebben a 2 hétben 5 kg-tól megszabadulhatnék? Valamint felszeretném készíteni testem-lelkem a "telelésre"; milyen itthoni szépítő kezeléseket vessek be, hogy elkápráztathassam a lengyel pasikat ? :)



13/L


2010. jan. 12. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

13 évesen 5 kilót fogyni 2 hét alatt... Lehet. De jól megbánod majd. Melled lógni fog (már ha van), meg olyan dolgoktól fosztod meg magad, ami kellene a szervezetednek. Fejlődsz, fogadd el. És szerintem 13 évesen még nem kell senkit elkápráztatni.

14/L

2010. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
KOPLALÁS
2010. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ekkorát fogyni csak orvosi felügyelet mellett szabad, különben veszélyezteted az egészségedet! Hidd el, ha te elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy, akkor mások is elfogadnak, az uszodában is. Vagy a sípályán akarsz összeesni egy őrült fogyókúra miatt? rossz dolog idegenben kórházba kerülni, és oda a vakáció is.
2010. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mellőzd teljesen a szénhidrátokat az étkezésedből!

Állj rá teljesen a sovány húsokra és zöldségekre!

Szedj multivitamint a diéta mellé!

Ilyen "koplaláshoz" hasonló hozzászólásokra ne hallgass!

2010. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan hozzászólásokra ne halgass, aki bármint is javasol..hacsak nem azt h feletsd el a fogyást. ilyen korban nem túl jó..
2010. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lengyel gyerekeket akarsz elkápráztatni?Ébredj már fel Dorotty!
2010. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!