Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri kondiba járni?

Megéri kondiba járni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, csak mert 1-2 hónapja normálisabban étkezem és eljárok futni, csakhogy az nem a kedvenc sportom így sokszor kihagyom. és tényleg fogyni szeretnék de így semmi értelme szerintem,mert kilóban kevesebb vagyok az tény, de kívülről nem hiszem hogy látszik. szóval a kérdés, kondival hamarabb le megy?

2014. aug. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én azt javaslom, hogy ha már az értended 100 %-os, akkoe 2-3 hónapig csak saját testsúlyos edzést végezz, megerősödnek az izületeid, javul a mozgáskoordinációd, az agy-izom kapcsolata.


az első pár hónap a konditeremben is erről szólna, és nem is nagyon fejlődnél jobban, megspórolsz magadnak ~20k-t, utána már lehet kombinálni a kettőt.


Nem hülyeség a konditerem, csak sokan rosszul hásználják,

nagyrészt izolált gyakorlatokat végeznek, holott inkább abból kéne kevesebbet.

2014. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:) csak az a baj hogy nincs annyi időm. szeptemberre kell lefogynom,és ezért csak kardio gépekre gondoltam,és nincs rajtam sok felesleg
2014. aug. 6. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kint is utálsz futni akkor a futópadon sem lesz jobb. Esetleg ott hallgathatsz zenét fülessel vagy olvashatsz ha van beülősebb bicikli.


Ha jó is az etrended,szeptemberig mar csak 2-3 kiló mehrt le.

2014. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az étrendedtől függ h hizol e vagy fogyol ha sulyt akarsz felvenni akkor egyél többet ha leadni akkor meg kevesebbet szerintem logikus a testmozgás is számit de nem olyan sokat mint az étrend.
2014. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!