Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » üdv.15éves vagyok most álltam...

üdv.15éves vagyok most álltam neki kondiba járni, tömeget növelek és veszek majd tömegnövelőt ezzel nincs gond. A kérdésem az hogy mennyire kell mellőznöm a sütiket, csokikat, kenyeret?

Figyelt kérdés
focizom,sportolok elötte is jártam néha-néha kondiba de msot rendszeresen neki állok
2013. ápr. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A telített zsírt kell inkább elfelejteni, az édességek tömegnövelés alatt mehetnek mérsékelve, bár ha olyan alkat vagy nyilván nehezebb lesz leszálkásítanod...
2013. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 éves 63 kiló szállkás testalkatú vagyok + itthon fegyencedzés szokott menni.. szóval akkor igazábol bármit ehetek csak mérsékelve?
2013. ápr. 1. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad még súlyokkal edzened.
2013. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem a sütiktől és nem is a telített zsíroktól fogsz elhízni. egyél elég fehérjét azonkívül pedig egyél eleget. próbálj egy olyan 0.25-0.5 kg növekedést elérni hetente. tök mindegy mit eszel csak elég legyen. és a napi 2 g fehérje legyen meg rendes húsokból nem feldolgozottakból
2013. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az elhízásról van szó a telített zsíroknál, hanem arról, hogy akadályozza hogy az izmok felvegyék a szénhidrátot. Fegyencedzéshez felesleges tömegnövelő, elég egy ch-és fehérjedús étrend, meg sok víz.
2013. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:
A magasságod nélkül a súlyod nem sokat mond. Korod: szerintem súlyzózhatsz, ha van eszed. Ha nem szállsz el, ha nem esel neki túl nagy súlyoknak, ha szabályos formában dolgozol és sokizületes gyakorlatokat végzel. Ha csúnyán sérülsz, a sérült csontod növekedése leállhat. Többet ésszel, mint erővel.
2013. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

teljesen felesleges kezdőként tömegnövelőt venned külön, főleg ilyen pehelysúlyban bőven elég lenne, ha a kajádat rendbe raknád.

body.builder.hu-->n minden szükséges információt megtalálsz hozzá.

2013. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kajam teljesen rendben van eddig fegyencedzest csinaltam itthon most fogok kondibajarni.. regebben is jartam leirtam..
2013. ápr. 3. 01:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kenyerem a kötözködés, de ha a kajád teljesen rendben lenne, akkor nem írnál ki kajás kérdést.
2013. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem hiszem hogy sokat dobna a fejlődő szervezetnek a tömegkieg...
2013. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!