Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történhetett? (lent)

Mi történhetett? (lent)

Figyelt kérdés
Június elején sportolás közben meghúzódott-rándult a bal térdem első-hátsó keresztszalagja. Elmentünk dokihoz , jártam gyógytornára, mankóztam...stb. Egy hónap után két hét pihi majd elkezdtem járni futni szépen növeltem a távot két hét után abbahagytam akkor 4km-nél tartottam. Amikor abbahagytam a futást ugyan úgy elkezdtem kézi edzésekre járni(szintén 2 hét ) után megint történt vmi a térdemmel (ugyanúgy a ballal) de most rá tudtam állni és nem is fájt annyira. Arra vagyok kíváncsi h mi történhetett a térdemmel ? Járhatok tovább edzésre?

2014. aug. 13. 23:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt műtétem . Az első sérülés után azt mondták , hogy első-hátsó keresztszalag rándulásom és húzódásom van . :)
2015. jan. 13. 19:36
 12/12 anonim ***** válasza:

Basszus... A mutet nem jo hir:/ engem 7honap alatt mutottek 2x keresztszallagal... A rehabilitacio tenyleg nagyon sok ido sajnos!! De ha tovabbra is szertnel rendszeresen sportolni(marpedig ahogy olvastam szeretnel) akkor azt gondolom,neked is megeri!:) en is feltem a mutettol,de gondolj arra,hogy ujra jatszhatsz majd:)

Ha erdekelnek mutettel kapcsolatos infok,irj nyugodtan akar privit is:)

2015. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!