Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futópadot lenne érdemes...

Milyen futópadot lenne érdemes venni otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Internetről szeretnék rendelni(lehetőleg nem használtat), jó lenne, ha segítene valaki, aki ért hozzá. Főként ezen az oldalon nézelődtem: [link] -Maximum 150 ezer ft értékben. Melyik lenne jó,melyik érné meg, vagy más cégtől esetleg?
2010. jan. 14. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
tudtommal egy jó futópad olyan 1000 ojró körül van
2010. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sokkal egészségesebb a friss levegőn futni, ...és olcsóbb is, csak egy jó cipő kell hozzá!
2010. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez egyik sem válasz:S
2010. jan. 14. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek amiket belinkeltél nagyon gyatra futópadok, félő hagy hamar tönkremennek, főleg ha nagyobb darab ember szalad rajtuk. Egy komoly futópad amiről én beszéltem kb. 5x akkora, kemény acélszerkezetes, tartós, erős motorral.
2010. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudnál esetleg linket adni, hogy hol találhatnék ilyeneket?
2010. jan. 14. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a konditeremben (nem pont ilyen, hanem kicsit régebbi modell) TechnoGym gépeken szoktam szaladni.


[link]


Ezek biztos nem rohadnak szét alattad, de persze az áruk is ennek megfelelően elég extrém(es).

Amúgy én 95 kiló vok és 40 percet szoktam szaladni, 7-8 km-t, olcsóbb gépet már sikerült így tönkretennem, TechnoGym gépet viszont még soha.

2010. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudnám megfizetni sajnos:S Amúgy 60 kg vagyok, úgyhogy talán egy gyengébb gép is bírni fogja.
2010. jan. 14. 18:58
 8/8 anonim válasza:
Én egy éve vettem 170e-ért Proform 3.6 típusú futópadot, rendszeresen használom, és nekem tökéletesen bevált. Mielőtt megvettem (Hervisben) sokat olvastam fórumokon, hogy milyet lenne érdemes vásárolni. Középkategóriás, összecsukható.
2010. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!