Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocogás mellé érdemes "fogyasz...

Kocogás mellé érdemes "fogyasztó nadrágot" beszerezni?

Figyelt kérdés

Heti 5-6x kocogok kb 40 percet. Volna mit leadnom. Vajon ezek a fogyasztó nacik csak parasztvakítások? A leírásuk szerint melegen tartják a testrészt, ezzel is segítve a zsírleadást mozgás közben. De akkor elvileg elég az is, ha betekerem magam folpakkal futáshoz???? De utóbbira meg azt mondják, hogy ne csináljam, mert hagyni kell a testet szabadon izzadni.

Ha valakinek van személyes tapasztalata ilyen fogyinadrággal, örömmel venném az őszinte véleményét.

Köszi!


2014. aug. 15. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy jobban izzadsz benne, nem fogsz több zsírt veszteni. Eleve nincs helyi zsírégetés, nem tudod befolyásolni a zsírleadás helyét. Semmilyen tekercseléssel és még több ruhával sem. Max több vizet vesztesz, de az nem zsírleadás.
2014. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom. De te próbáltad is?
2014. aug. 15. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha nincs első kézből tapasztalata, akkor már nem is adsz a szavára? Nem próbáltuk, de tanultunk róla az egyetemen, és ismervén az emberi szervezet biológiáját, próba nélkül is meg tudjuk róla mondani, hogy bődületes hülyeség.


Mellesleg nincs szüksége "fogyasztó nadrágokra" szerintem.

2014. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha tudod, akkor minek kérdezed? Baromságot pedig minek próbáljak ki? Ha leugrok a 20.-ról, akkor meghalok. Ez elég tuti, nem kell kipróbálnom ahhoz, hogy igaz legyen.
2014. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

jó jó jó, nem megbántani akartam, de tényleg. Hogyne hinnék, biztos hatalmas tudásotok van! Meg is hajolok az ilyen tudás előtt.


De érdekelne olyannak a véleménye is, aki kipróbálta. Mert, a csoda tudja, lehet, hogy segít a narancsbőr gyorsabb eltávolításában. Vagy valamit tényleg segít a gyorsabb zsírégetésben.


Jó dolog a tudás, de néha nem árt a személyes tapasztalat.


Tudás alapján nekem a 130 kilómmal mindig megmondják, hogy ne futkározzak, mert nekem az nem megy.

Az én tapasztalatom viszont azt bizonyítja, hogy de igenis megy, igaz nem a futás, hanem a lassú, óvatos kocogás.


Érted?


Szóval nem megbántani akartalak titeket azzal, hogy csak a személyes tapasztalatra adok (mert ez nem is igaz), de szeretnék személyes tapasztalatot (is) olvasni.

2014. aug. 15. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nyáron többet izzadunk de nem fogyunk attól még le, ehhez nem kell betekerni magunkat, hogy kipróbáljuk. Ne csinálj hülyét magadból.
2014. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt fogyiövem, nem ért szart sem. Neked pedig azért nem kellene futni, mert az ízületeid ilyen súlynál károsodhatnak. Nem törvényszerű, de esélyes és minek kockáztatni.

De te most itt csak megerősítést vársz hogy vegyél egy fogyi gatyát és hiába írnánk le százan is, hogy nem ér semmit, ha jönne egy ember aki jót írna róla, akkor neki hinnél, mert ezt akarod.

Tőlünk erre nem kapsz megerősítést, szerintünk nem ér semmit, de innentől a te dolgod, te döntésed, mi leírtuk a véleményünket.

2014. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez az, akkor mindenki minél melegebb környezetben edzene és a szaunába járna a zsírvesztés érdekében. Eleve élettanilag több szempontból is kedvezőtlen volna, még ha lenne is haszna, viszont így, hogy nincsen, felesleges majomkodás. De már alapból is hülyeség az elv, mivel helyi fogyás nincsen. Ezzel az alap, vitathatatlan ténnyel remélem tisztában vagy. És innentől kezdve meg is bukott az egész, mivel az, hogy "segíti az adott testrész zsírleadását" alapból hülyeség. Első kezű véleményem nincsen, másodkezű egyöntetűen keserű és bosszús véleményeket kaptam azoktól az ismerőseimtől, akiket sikerült bekajáltatniuk vele.
2014. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ugyan miért próbálsz meg az én fejemmel gondolkodni?

Kérdeztem valamit, ebből még nem kell messzemenő konzekvenciákat levonni. Sőt!


Ha hiszed, ha nem, nem fogok egy pozitívf vélemény alapján ilyenbe beruházni, mert:

1.: marha drága, az árát inkább karnitinra költöm, és akkor lesz pár hónapnyi adagom

2. magam sem igazán hiszek benne.


KÍVÁNCSI vagyok a tapasztalatokra.


Köszönöm a fogyi öves tapasztalatod leírását.

2014. aug. 15. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!