Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen torna hat a leghatékony...

Milyen torna hat a leghatékonyabban a csípőre rakodott feleslegre?

Figyelt kérdés

Már sokféle tornát kipróbáltam, de nem nagyon segített...

ha valakinek van valami ötlete nyugottan írja le...


2010. jan. 15. 23:24
 1/3 anonim válasza:
Semmilyen. Nem lehet befolyásolni, hogy honnan fogysz. Nincs helyi fogyás. Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint elégetsz, akkor fogysz. Genetikus, hogy honnan fogysz először. Szóval hiába csináslz felüléseket, attól csak a zsir alatti izom nöhet esetleg, nem az izom fölötti zsir fogy.
2010. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgyvan!

Melyik edzés a leghatékonyabb?


A teljes testre végzett súlyzós edzés, szénhidrátszegény diétával kombinálva.

2010. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak teljesen igaza van. Ez biza így van. Én egyébként a sima futást szoktam ajánlani mindenkinek, nagyon jól égeti a kalóriákat. 40 perc után van kalóriaégetés, ha normál tempóban futsz, és nem sétálsz. (Ez körülbelül 150-160-as pulzusszám, de nem szükséges szerintem, hogy mérd, ha akarod, hogy foggyál, akkor meglesz ennyi, ha mégjobban akarod, akkor még több is).
2010. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!