Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, válaszolnátok?...

Testépítők, válaszolnátok? Hogyan tudok hízni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nagyon vékonyak a lábaim,lapos a popsim.. A hasamon van felesleg,mert oda hízok. Egy kicsit már tudtam belőle leadni,de ugye mindenhonnan fogytam,és már

egyetlen nadrág se feszül rajtam.Ha egy számmal kisebbet veszek,akkor az oldalt lévő hurkát dobja ki...

Szeretnék hízni combra,popsira.Tudom,hogy mindenhova fogok,de szeretném kikerülni,hogy az úszógumit tovább növeljem.

Milyen étrenddel és edzéssel tudnék magamra szedni izmot,hogy a fenekem kerek,nagyobb és a combom is vastagabb legyen ??


2011. okt. 19. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:

Annyit tudok,hogy magas fehérjebevitel és súlyzózás, na

de súlyzózás mellett egy kis kardió mehet a pocak ellen,vagy hogyan hozzam ezt így össze ?

2011. okt. 19. 10:24
 2/10 anonim válasza:
sok futás, kitörések, guggolás
2011. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

Igazi szakember, személyi edző, aki valós személy és lát téged a saját szemével teljes valóddal, 3-4ezer/alkalom áráért mindent elmond neked, amivel tud rajtad segíteni.

Elég egy alkalom is akár, ha jó fej mindent elmond, s olyan gyakorlatot is, amit otthon is tudsz csinálni, nem kell feltétlen kondigép hozzá.

Itteni nagypofájú laikusokra ne hallgass kérlek. Csak igazi kézzelfogható szakemberre!

2011. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyszerre még senki sem tudott combra gyúrni, és zsírból meg leadni, de ketté bonthatod a kettőt.

akkor jó étrenddel combot, farizmot erősíthetsz, növelhetsz.

fogyás meg szálkásító étrenddel (plusz az edzéssel) fog menni, szerintem amúgy ezt a sorrendet érdemes tartani.


a személyi edző is ezeket mondaná el, plusz kitalálná mennyit is egyél, és milyen gyakorlatokat csinálj, okos dolog lehet felkeresni egy ilyen embert is.


még irományt a témában tudok linkelni, ha érdekel.

2011. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aczél, megtaláltalak a fészbúkon! :D
2011. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

időről időre megesik.

rajzolt Stones száj?

2011. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azaz :D

Hajdú K. barátod nem véletlenül Késes Krisz személyesen?

2011. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, ő nincsen az ismerőseim között.
2011. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért. Mármint, csak mert nehéz elképzelni egy egyetemista korú fiúról, hogy annyi élettapasztalata van... Nem hiszem, hogy huszonévesen bárki is kijutna oroszországba közelharcot tanulni, vagy találkozni egy japán aikido mesterrel...
2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:15

akkor, egy kicsit fejleszthetsz a fantáziádon.

egyébként, nem is kell elképzelni. minek?

2011. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!