Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért formásabb az egyik...

Aqarina kérdése:

Miért formásabb az egyik oldalam mint a másik?

Figyelt kérdés
A jobb oldalam a fogyás és mozgás során jobban fejlődik. Eléggé látványos is már :( Egy nem túl megerőltető, de igen eredményes diétát iktattam a mindennapjaimba. Ez csupán annyit tesz, hogy kerülöm a cukrot, a fehér lisztet, illetve a nap során kis adagokat étkezem. Emellett napi szinten tornázok egy-egy nap pihenővel. Mindez bevált, mert 3 hónap alatt sikerült leadnom 16 kg-ot. Viszont azt vettem észre, hogy a bal oldalam kisebb, mármint nem is izmos annyira mint a jobb, főleg a combom, de a popsim viszont kisebb ezen az oldalon. A jobb combom formás kissé izmos is már, de viszont a popsim is nagyobb :( De miért nagyobb ez a popsim? :( Nem tudom mitől lehet ez, igyekszem szabályosan végezni a mozdulatokat és változatosak is a mozgásformák (nem minden alkalommal csinálom ugyanazt a videót)hogy tudjátok miket szoktam, hátha ez segít a válaszadásban: Egyik nap Katus Attila Best Body, másik nap egy Ironbox Cross Tatarek Rezsővel, aztán következőnek Rékával egy 40 perces csípő comb popsi. Ezeket szoktam váltani kiegészítve egyszer-egyszer egy 20 perc felsőtest, illetve 20 perc hasizom erősítő gyakorlatokkal szintén Rékával. Amennyiben tudtok nekem segíteni tapasztalattal, tanáccsal azt szívesen fogadnám . Előre is köszönöm :)
2014. aug. 27. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emberi test asszimetrikus.
2014. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm

Idővel arányosabb lesz ? Még ha nem is tökéletes csak kevésbé feltűnő. Vagy csak romlik a helyzetem mit gondolsz ?

2014. aug. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!