Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Suli közben hogyan járjak...

Suli közben hogyan járjak konditerembe?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jártam rendszeresen, majd a suli kezdetével fokozatosan leálltam, s nem jártam egyáltalán, itthon ültem a seggemen. Idén megint elkezdtem, jön a suli kezdés, de most nagyon nem szeretném abbahagyni, csak egy idő után, szerintem ezért is hagytam abba tavaly, belefáradtam, hogy iskola után egyből, néha éhesen mentem edzeni, mert pont útba esik a terem és ezért nincs kedvem haza jönni majd vissza.

2014. aug. 29. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyél több kaját. Egyél edzés előtt(nem közvetlen). Shake-be vigyál fehérjeport, edzés után önts rá vizet és húzd be.
2014. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen erre én is gondoltam, viszek dobozba kaját, edzés előtt 1-2 órával eszem, fehérjét természetesen viszek :)
2014. aug. 29. 22:38
 3/5 A kérdező kommentje:
+elég izgulós fajta vagyok valamiért a sulival kapcsolatban, remélem most már az edzésre nagyobb hangsúlyt fektetek és nem csak a szar suli jár majd az eszembe :D
2014. aug. 29. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes idegeskedni. Tanuld meg amit kell és kész. Ha meg nem tanultál úgyis bevágják a karót, nincs mit tenni. Legfeljebb pótvizsga, de akkor nem fogsz tudni edzeni. Szóval ne bukj meg. :D
2014. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát bukni nem fogok elhiheted, mindig is messze voltam tőle :D
2014. aug. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!