Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe járóktól kérdezem...

Konditerembe járóktól kérdezem, szerintetek gáz ha valaki kardiózás közben tableten filmet néz vagy olvasgat?

Figyelt kérdés

Bicikli vagy ellipszistréner használata közben megoldható... nagy ritkán látom h valaki ezt csinálja.


Most vettem egy tabletet de nemtom, veszít valamit hatékonyságból a kardiozás vagy esetleg más ok amiért nem érdemes ilyesmit csinálni? Esetleg a profibbak lenézik? (Tudom h ne törődjek másokkal, de mégis :D)


Köszi

22/F


2014. jan. 28. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Edzés közben ráérsz fimlet nézni, akkor az edzésed biztos hogy rendben van?
2014. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Csak érdekességképp mondom, én is làttam màr olyan lànyt aki négykézlàb àllva, làbemelgetés közben fb- ozik! Szàmomra is döbbenet, de benne semmi szégyenérzet nem volt, sőt még beszélt is a telón ha kellett.

A bicón rendszeresen olvasnak...

2014. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

aerob edzésre gondolsz ...

kardiónál pörög a pulzusod mint az állat..nem hogy még filmet nézz

2014. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha edzek.. akkor edzek.


Nem elég a súly, ha közben fb-ozni van kedvem.


Vannak alacsony intenzitású GYÓGYtornák, ott befelé kell figyelni. Nem esélyes, hogy értelmes edzés közben filmezni lehessen.


Hasazás közben.. sem, mert éppen szétszakadnak a hasizmok. Az ilyen laza tekeréseket meg nem értem, amikor már nem is edzés van hanem filmezés, az miért jó.. Akokr legyen egy rövidebb de intenzív edzés, aztán mindenki menjen el moziba :D

2014. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocs, tényleg aerob edzésre gondoltam. Bár én például így tudtam: sétálás, bicikizés: alacsony intenzitású kardió.

Akkor tévedésben voltam.


Persze nem hasazás vagy fekve nyomás közben akartam, és nemis facebookozni (csak bámulni vmi filmet, v videoklipeket az nem igényel koncentrációt)


Köszi a válaszokat, gondoltam megkérdezem. Főleg csajokat szoktam látni edzeni, és nem tudtam eldönteni, h ez most hülyeség, vagy nem.

2014. jan. 28. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
BBTV.ben láttam, hogy az egyik versenyző tanácsolta, hogy aerob közben ugyanígy filmet néz. 2x45 perc alatt meg is lehet nézni egy filmet, intenzív séta mellett nagyon unalmas lenne csak nézni ahogy mások edzenek egy órán keresztül. Még Kathi Béla is mondta, hogy arra használja az okos telefonját, hogy aerob közben netezzen, filmezzen, zenét hallgasson. Az a lényeg, hogy csináld rendesen, ha a film nem befolyásolja, akkor mit számít mások mit gondolnak? Te legalább edzel és érdekesen telík, nem unod halálra magad. Van aki otthon is úgy aerobozik reggelen, hogy közben TV-t néz.
2014. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
Meg is pusztulnék, ha az egy óra bicaj közben nem csinálnék valamit, csak a falat bámulnám... mondjuk ha filmet nézel, akkor használj fülhallgatót. Az olvasgatás meg kit zavarna?
2014. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lassú séta(futógépen) vagy bicikli, elipszis trénerezés közben simán nézhetsz filmet, olvashatsz bármi..ki a tököm képes 1 órán át keresztül bambulni.
2014. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aerob edzés alatt nyugodtan nyomjad a filmet,olvass. ne foglalkozz mással csak csináld közben.
2014. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!