Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dieta es kaloriaminuszos...

Dieta es kaloriaminuszos étrend mellett nem fog a combom meg jobban vastagodni a futás aerobictol?

Figyelt kérdés

Mert egetek zsírt is utána erősítő főleg comb es fenekre erősítés jobban..futast meg szeretem

Es ugy olvastam nem nöl a comb vele mert ahhoz kaloriaplusz kell igy fogyok es vekonyodik. Jol írtam tényleg igy van?

Egy héten 5* sportolok egy órát vagy kicsit többet.


2014. aug. 31. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalóriamínuszban fogysz,igen.
2014. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de akkor a combom nem vastagodik igaz?:) a sporttol ha eleve fogyok mert minuszban vagyok.
2014. aug. 31. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől vastagodna? NEM FOG.
2014. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diéta alatt alapból nem lehet izomtömeget növelni.
2014. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.a diéta eleve étrendet jelent, még ha sokan fogyókúraként használják is

2.valószínű hogy nem, az izomépítéshez kemény munka kell.

3.ha erősítő gyakorlatokat is csinálsz, akkor nagyobb az esélye, hogy fog nőni vagy megmarad az izommennyiség.

4.az nem igaz, hogy kalóriamínuszban nem lehet izmot növelni, de nem hiszem, hogyx neked sikerülne. ebben a magukat testépítőknek nevezők többsége nem hisz/sikeres, ezért írnak ilyeneket.


5.ezektől függetlenül még mindig nem hiszem, hogy vastagodnál, ha igen, valószínűbb hogy mivel egy kezdő fogyókúrás vagy, az étrendeddel, életvitellel és a mozgáshiánnyal van gond.

2014. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!!
2014. szept. 1. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A zsírsejtek egy része oda vándorol, ahol komoly izommunka van, szóval elméletileg lehetséges vastagodás. A gyakorlatban nekem eddig csak vékonyodott a combom a futástól.
2015. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!