Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6 éve lovagolok és 20 szor...

6 éve lovagolok és 20 szor estem már le. Akkor most rossz lovas vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom szokták mondani, hogy "aki nem esett még lóról az nem igazi lovas" de szerintem ennyi esés már nem jelent jót,de abbahagyni nem akarom a lovaglást. Mi lehet a probléma?

15/L



2014. szept. 7. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem azért, mert esel, hanem mert számolod, és még mindíg ott tartasz, hogy nem leesni dicsőség, leesni meg szégyen. Haladó lovast már nem izgatna, hogy leesett, visszaszál és cső.
2014. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a (nemlétező) "probléma", hogy 20-szor ültél fel olyan lóra, akinek rossz napja volt, genyó volt vagy ideges vagy ijedős. Naés.

Ezzel együtt, ha nem vagy elégedett az egyensúlyérzékeddel, fejleszd.

2014. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az első válaszolónak nincs igaza!!! Nem a te hibád! A ló menekülő állat! Ne add fel!!! És ne felejtsd: lóról esni nem gáz hanem kaland és minnél ütősebb a helyzet annál jobb sztori lesz belőle! ;) és ez természetes dolog!!! Én hányszor estem már... Amikor először estem az edzőm nekem is azt mondta mint amit fent említettél : "akkor lesz igazi lovas a lovas amikor először keesik a lórol" és azt is mondta még h ez természetes dolog és lesz még jó sok... Úgyhogy vsak ügyesen :D
2015. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!