Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A helyben futás megmozgat...

A helyben futás megmozgat ugyanannyi izmot mint a normális futás?

Figyelt kérdés

Nagyon feszélyez a szabadban történő futás (konditerembe meg a bérlet drága hogy gépen tudjak futni, peidg furcsa módon az nem zavar)

ezért érdeklődnék ezzel kapcsolatban.



2014. szept. 9. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:

mielőtt jönne a lusta vagy azért nem mozdulsz ki komment: nálunk rengeteg a kötekedőféle kisebbség, illetve a direkt nekimegyek, vagy végig csúfolom kategóriás ember.

S sok nálunk a támadás, nem szeretném ha bármi bajom esne.:/

2014. szept. 9. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nincs rá "lehetőséged". De közel sem egyen értékű a kettő, meg sem közelíti. Sőt még a futópados futás sem ugyanaz.

Futni nem is tudsz, de azért tudsz otthon edzeni. A helyben futás csak bohóckodás volna. Inkább ugráló kötelezz, persze az más, de kérdés, hogy mi célból futnál?

2014. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg se közelíti.
2014. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nyáron leadtam pár kilót azzal, hogy horgásztam pár napot és mindig volt kapás. az én stílusom meg olyan, hogy legugolok a bot mellé, és úgy rántom be a halnak, hogy közben felpattanok. ez meg ösztönzött, hogy akkor kicsit alakítsak a combomon, fenekemen.

nem érzem úgy, hogy rosszul nézek ki, de csak jobb az ember közérzete is, ha kicsit mozog és emellett csinosodik is :)

166 cm/62 kg homokórás-darázsderekas alkattal.

2014. szept. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!