Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a vélemények a szegedi...

Mik a vélemények a szegedi krav-maga edzésekről?

Figyelt kérdés

Régen karatéztam (kyokushin), de csípőproblémák miatt abba kellett hagynom. Már nagyon régóta érdekelnek az önvédelmi edzések, youtubeon is nézem a Fight Tips-t, régen a barátaimmal gyakoroltunk pár dobást is, futok és szoktam csinálgatni a fegyencedzést is. Most olyan sportot keresek a lovaglás mellé, ahol a közelharcon van a lényeg, (pl.: ha késsel/fegyverrel támadnak, és nincsen lehetőség a menekülésre, akkor mi a teendő) tanítanak fogásokra, hogy hogyan lehet a földre kényszeríteni az ellenfelet, és kemény, tehát nem csak elméletben dumálunk a dolgokról, hanem az ütések/dobások az edzéseken is megvannak.

Előre is köszi a véleményeket! :) (Karatézni nem akarok vissza menni, hiányoltam a dobásokat és a fogásokat, az aikido meg szerintem elcsépelt. Olyanokat részesítenék előnyben, amiket a katonaságnál/rendőrségnél is alkalmaznak)



2014. szept. 13. 23:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy a kerdesben csak azert a kravot irtam, mert most az megtetszett, de barmilyen, a fenti kikoteseknek megfelelo kuzdosportra nyitott vagyok :)
2014. szept. 13. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!