Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kyphosis-os gerincre milyen...

Kyphosis-os gerincre milyen erősítő gyakorlatokat csinálhatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornászhoz kéne ezzel menni...
2014. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a kyphosis. Ha enyhe, szinte bármit csinálhatsz mellette, nekem is az van, versenyszinten sportolok vele.
2014. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hat igen nem árt egy szakembert kikérdezni. Én is uccu neki belevágtam az erősítésbe, aztán kiderült, hogy a lehető legrosszabbat csináltam magammal. Egy idő utan mar fajdalmaim is voltak, szoval felkerestem egy gyógytornászt, hat sok hasznos tanáccsal meg infoval látott el. Házhoz jött és összeállított egyénre szabva nekem egy torna sort. Sokkal hatékonyabb mint amit én házilag próbáltam. Mintha már egyenesebb lenne a hátam, persze lehet hogy beképzelem, de már nem fáj. Sok sikert!
2014. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 évig jártam gyógytornászhoz, de azok a gyakorlatok nagyon könnyűek voltak, nem érzem úgy, hogy erősödtem volna tőle. Pedig legfőképpen a hátizmaim erősítése lenne a cél, csak nem akarom, hogy olyan erősítő gyakorlatot csináljak ami megárt.
2014. szept. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!