Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtánc edzéshez milyen ruha...

Rúdtánc edzéshez milyen ruha kell?

Figyelt kérdés
Nézegettem már sima yoga rövid nadrágokat és mellben szivacsos "toppokat" ... Ezek jók rá? vagy mást ajánlotok? Valamint több rúdtáncos fotót láttam már a neten, és úgy tűnik nekem hogy a kis nadrág alatt nem viselnek bugyit. Ez tényleg így van, vagy van valami speckós alsónemű aminek nem üt át a vonala és mégis kényelmes a gyakorlatok közben...?

2014. szept. 17. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm is járt ilyenre és ő többnyire tornadresszen edzett, az volt egyben a fehérneműje is tehát bugyi melltartó nem volt alatta mert hosszú ujjú ,agas nyakúja volt vagy milyen az. De kisgatyát vett rá időnként. Neki a két részes ruha ilyen téren kellemetlen volt mert hol fázott benne hol nem és idegesítette hogy folyton igazítania kellett ezért vett dresszt
2014. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én járok edzeni. Mindenképpen RÖVID nadrágot, és toppot ajánlok. Hosszú nadrágban nem tudsz majd bizonyos elemeket megcsinálni, mert lecsúszol a rúdról.
2014. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, bugyi meg maradhat.:D
2014. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

#3 - és akkor milyen fazont ajánlasz? :D Mert gondolom egy tanga egyes elemeknél elég nagy fájdalmat tud okozni :D Mondjuk egy francia bugyi jó ilyenre???

2014. szept. 18. 11:08
 5/11 anonim válasza:

Szia!Az első pár órára jó egy cicanaci és egy top.Ha már nem csak forgásokat tanulsz, akkor szükséged lesz egy rövidnacira, vagy egy francia pamut bugyira és egy ujjatlan topra, hogy mindenhol tapadni tudj.A kis nacik alatt meg van bugyi...csak tanga.A szivacsos top teljesen felesleges, inkább sportmelltartót hordj, az kényelmes, és lesznek olyan figurák ahol jó, ha az oldaladon sincs ruha. Pl.:Gemini.

Amire még szükséged lehet, egy pici törcsi rúdtörléshez és folyékony magnézia, hogy ne csússz a rúdon.

[link]

Jó edzést, és kitartást hozzá!

2014. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket és úgy az egész választ is :)
2014. szept. 18. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:

"Olyan ruhában gyere, mintha egy aerobic edzésre jönnél. Érdemes térd fölött érő nadrágot vállasztani, (...) és a test vonalait követeő felső részt. Fontos, hogy minél nagyobb testfelületed érintkezzen a rúddal. Kezdő szinten ez még nem létfontosságú, elég, ha olyan testhez álló nadrág, vagy leggings van rajtad, amit a térded fölé tudsz hajtani."

[link]

2014. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is. Ilyeneket olvastam csak máshonnan is akartam informálódni
2014. szept. 18. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Én inkább rövidet ajánlok, mert voltak első órán ilyen jutalom feladatok nekünk, hogy a rúdon "ülni".:)

Na azt hosszúban nehéz kivitelezni. Bugyi meg szerintem teljesen mindegy az elején, de én sportolásnál alapból nem csípem a tangát.:)

2014. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 - Nekem is ez a gondom... Sportolásnál nem szeretem, de a rövidnadrágon meg pl egy francia nagyon átlátszik :D
2014. szept. 20. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!