Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a leghatékonyabb gyakorlat...

Mi a leghatékonyabb gyakorlat combra és fenékre?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Tudom hogy nincs helyi zsírégetés stb. csak nyilván diéta mellett szeretnék formásodni és nálam ez a terület egy katasztrófa.

Köszi előre is a válaszokat. :)



2014. szept. 21. 12:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és ha ez számít 16 éves. 158cm 58kg. Ezért is szeretnék formásodni, mert egy leheletnyivel hátha hosszabbnak tűnnének a lábaim.

Segítene valaki, légyszíves?

2014. szept. 21. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyesen kivitelezett guggolás: http://www.youtube.com/watch?v=bKxWL4rtiKU


Illetve a kitörés.

2014. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még mindig a súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás.

Formásodás= izomnövelés. Ehhez kalória pluszos étrend kell.

De ha te fogyásra gondoltál, akkor ahhoz meg kalória mínuszos diéta kell. Egyszerre nem megy. ÉS igen, nincs helyi fogyás, nem tudod gyakorlatokkal sem irányítani a zsírleadás helyét!

2014. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Galaxis. ***** válasza:
A zsírleadás helyét valóban nem lehet szabályozni. De az izmosodás és formálást már igen. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ha fogyózol is nyugodtan csinálhatod a súlyzós edzést kardióval együtt. Persze ésszerű határokon belül!
2014. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem írtam, hogy izmosodni nem lehet irányítottan. ÉS

természetesen zsírleadásnál is fontos az erősítő edzés.

2014. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!