Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5x30 perc reggeli intenzí...

Heti 5x30 perc reggeli intenzív aerob mozgásnak mennyi idő után van látható eredménye a testen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár pár hét alatt is, ha van mellé étrend is. Az intenzív mozgás már nem aerob. Aerob tartomány 130-as pulzusig van, utána kardio illetve anaerob tartomány. szóval eleve nem lehet intenzív egy aerob edzés, mert azzal már 130 fölött lesz a pulzus.
2014. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az étrend megvan már 4 hónapja. Azóta 8 kg-. A mozgást csak a múlt héten kezdtem. Én fogalmaztam rosszul, nem intenzív, csak számomra tűnik annak, mert soksoksok éve nem mozogtam már semmit. Szóval még a gyors séta is "intenzív".
2014. szept. 23. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja így lehet, végül is relatív, hogy kinek mi az intenzív. Csak tisztázni akartam a dolgokat, nem kötözködni.:)
2014. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom én hogy nem akartál kötözködni :) Én voltam a ludas. A hőlégballont is lufinak nevezem, akkor is ha nem az.
2014. szept. 23. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2014. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!