Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ennyi idő alatt látható...

Lehet ennyi idő alatt látható eredménye, vagy bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el a fegyencedzést (saját testsúlyos edzésprogram), nagyon becsületesen csinálom, szabályos, lassú ismétlésekkel, rendes táplálkozással, sok pihenéssel. Eddig egy edzésmentes pihenőnapom volt, egyébként minden nappal egyre több ismétlést csinálok meg szabályosan. Azt kell rólam tudni, hogy amúgy hízásra nem hajlamos, vékony alkatom van, és hogy az utóbbi négy hónapban már csak attól is elkezdtem izmosodni, hogy elkezdtem rendesen enni, gyalogolni, lépcsőzni.


Most a karizmaim és a hasizmom elég látványosan kirajzolódnak ahhoz képest, hogy tényleg egy hete sportolok intenzíven. Ez normális, vagy ezek az izmok viszonylag fejlettek lehettek eddig is, csak az igénybevétel miatt lettek jóval látványosabbak? Jelezhet-e ez kapkodást, túl intenzív edzéseket?


Légyszi a leugató válaszokat kerüljük, a célom az, hogy megismerjem a testem, és értsem, mi történik és minek az eredménye az, amit látok és tapasztalok.



2014. jan. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bedurrannak kicsit, ezért láthatod nagyobbnak.
2014. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez mit jelent, mivel jár?
2014. jan. 7. 17:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben toltam egy gyors keresést, azoknak hasznos, akiket még érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2014. jan. 7. 17:52
 4/4 A kérdező kommentje:

És még egy értékes olvasmány:

[link]

2014. jan. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!