Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a JógaKlikk...

Ismeri valaki a JógaKlikk nevű oldalt? Online lehet jóga videókat nézni, ami nagyon csábító, de kicsit drága. Jó lenne ha ismeritek, megírnátok, hogy érdemes-e regisztrálni rá.

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 18:13
 1/2 Zowie válasza:
Miért nem nézed meg youtube-on? Rengeteg videó van fent és ingyenes is
2014. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan helyen élek, ahol a közelben nincs jógaoktatás, így nekem jól jött a www.jogaklikk.hu weboldal.

Először úgy vettük észre, hogy egyáltalán létezik ez az oldal, hogy voltak cikkeik egy másik honlapon + ingyenes jógaleckéik és utóbbiakat megcsináltuk.

Egy 1 órás máj meridián jin jóga volt az, ami akkoriban ingyenes volt (ez nagyon tetszett!), utána más felvételek.

Így ki is tudtuk próbálni magunkat és a stílust, több oktatót, az egészet!

Most is vannak ingyenes videóik, hosszabbak és egészen rövidek is. Szerintem te is kipróbálhatnád ezeket.

Nem tudom persze, hogy milyen szinten állsz, mi kezdők vagyunk! :-)

Miután mi hetekig csináltunk naponta az ingyenesekből, nagyon rákaptunk és végül előfizettünk. Úgy csináltuk, hogy 1 hónapig előfizettünk, majd 1 hónapig szüneteltettük az előfizetést, de addig is jógáztunk (amiket már megtanultunk), aztán megint 1 hó előfiz., 1 hó szünet és megint! :-)

Nekem sok "jógi" a jógaklikken "bejön", kedvelem őket. Alaposan elmagyarázzák a feladatokat és ügyesek nagyon - legalábbis akiket megnéztünk.

Nem minden videót sikerült még végignéznünk. ;-)

Azt nem értem, hogy mire írtad, hogy drága. 1 hónapig, ha csak egyszerre 1 hónapra fizet elő az ember, az 3400.- Ft! 1 hónap! Ez nem azt jelenti, hogy egy videó, hanem az összes felvétel.

Megnéztem neten, hogy ha elmegy az ember jógaórára, az 1 óra kerül 1500-2000.- Ft-ba Bp-en. Emiatt nem értem, hogy miért tartod drágának az 1 hónapot náluk.

Ahogy az első hozzászóló is írta, vannak ingyenes jógavideók a neten is. Biztosan azok között is vannak jók.

Mutatok egy videót, ami most kedvenc. Ez nem jógalecke ugyan:

https://www.youtube.com/watch?v=0uVMmjFC_7Q

Remélem, tetszeni fog!

És nekünk ez is bevált, ez nem "hagyományos" jóga, hanem Pilates, de nagyon jó:

https://www.youtube.com/watch?v=JHBLwB3hh9A

Kezdőknek való szintén. (Nekik is van weboldaluk, 1 hónapig ingyenesen lehet használni, de mi egyelőre a yt videóikat nézzük. Amúgy www.gymra.com)

Kicsit elkalandoztam! :-) Visszatérve a jógaklikkre, szerintem érdemes kipróbálni.

A főoldalon van a hónap ingyenes videója, de ha lapozgatsz, találsz még többet!

2015. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!