Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz a diéta mellé...

Szálkásításhoz a diéta mellé elég heti 3x 1,5 óra edzés? Valamint mennyi kalória kell nekem, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 166cm és 54kg. Szálkásítani szeretnék. Heti 3x fogok járni edzésre(küzdősport) másfél órát. Valamint már egy hónapja belekezdtem a paleo diétába, ezt folytatnám is mellette. Napi 4x eszek, reggelire tojást, vagy konzerv halat zöldségekkel, ebédre húst/halat/főzeléket pároltzöldségekkel, uzsira általába vagy zöldségsalit, vagy egy almát, és vacsira is megy vagy tojás,zöldség vagy hús zöldség párosítás.Inni csak vizet iszok,napi 2l-t. Olyan 1500kcal-ra saccolom a napi kalóriabevitelem. Sok lenne? Fogyni szeretnék, de nem izomból,hanem zsírból, és, hogy mellette szép formás alakom legyen, vagyis szálkásítani szeretnék. Jól csinálom így?
2014. okt. 5. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Heti 3x-4x eszek egy kis paleo kenyeret is,lenmaglisztből és tojásból, de kizárólag csak reggelire.
2014. okt. 5. 11:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Előre nem lehet ezt belőni, hogy mennyi kalória kell neked. Ami tuti az, hogy nálad kell napi 100-120g fehérje. Ennyi legyen meg, ha nem akarsz izomból veszteni. Zsírból kb 20-30g. Ch pedig annyi, hogy heti 0,5-1 kg fogyás legyen. Ezt kell majd mérned és a heti mérések szerint korrigálni kalóriabevitelt. Az edzés az elég.
2014. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! 60-70gramm kezdésnek jó? vagy sok?
2014. okt. 5. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, sőt 100-al is indíthatsz.
2014. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!