Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 fiú vagyok 166 cm, és...

SThirMO kérdése:

14 fiú vagyok 166 cm, és szégyenemre elvert egy nálam 1 fejel kisebb srác és azóta nekem nagyon patog, hogy igy meg vert úgy meg vert! Pár tipp, hogy-hogy is tudnák, falún (edzőterem nálkűl) pár haszonos trüköt elsajátítani, edzeni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudnák? Egyből levettem, hogy itt gondok vannak. Tudod mit vegyél egy MAGYAR HELYESÍRÁSI SZÓTÁRAT (neked is szükséged lenne rá) és amikor nem figyel üsd nyakon vele (hasznos dolog is). Duplán jól jársz! :D
2014. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyar helyesírás szótárt, Ukrajnába nehezen fogok lelni, főleg, hogy Ukrán városba élek, ukránúl tanulok és csak otthon tanultam magyart ;)
2014. okt. 11. 10:12
 3/8 anonim válasza:
falu?en is falun nottem fel,nem jartam edzoterembe,es megis elvertem a nalamnal egy fejjel nagyobb fiukat is,peddig lany vagyok,mostmar feleseg.lenyeg hogy falun van mitol erosodj,menj el napszamba ha otthon nem kapsz munkat
2014. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aikiboxer ***** válasza:
Nincs ott valamilyen edzés? Box, karate, bármi?
2014. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Épp elég munkát kapok itthon... És lenne karate kb. 1500ft ami nálunk 160hrny
2014. okt. 12. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Csinálj fekvőtámaszokat! Napi 4X20-at legalább!

Aztán sok felülést és csinálj magadnak egy bokszzsákot és edz rajta! Na meg járj 1-2 kilómétert is futni!

2014. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

menj verkedni a kocsmába,ott hamar megtanulod az alapokat.

és ha gyúrsz is mellé akkor 1honap után a földbe döngölöd a srácot.

2014. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki faluban lakik annak illene tudnia hogy hogyan kell verekedni!
2015. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!