Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tini vagyok! Leszeretnek...

Tini vagyok! Leszeretnek fogyni, de hogyan? Szerintetek az jo hogyha mindennap szobabiciklizek 1orat? Tippeket kerek!

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami keményebbet tornázz, hiszen a kalóriabevitelt nem csökkentheted le, még növésben vagy tiniként :) Jól sejtem, hogy lány vagy? Mert ebben az esetben Péntek Enikő DVD-it ajánlom. Ő a legjobb :) Kezdd a Zóna Light DVD-vel, aztán ha kicsit megerősödsz, akkor jöhet a Zóna 1, 2, Max, Tabata, Mix, IdőZóna,Mix 2, Fun :D Imádni fogod, motiváló, gyilkos, mégis végigvigyorgod, mert zónázni nem lehet másként :)
2014. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És még egy gondolat: egy 20 perces PE intervall felér kb. 1,5óra szobabicóval ;)
2014. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!