Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban kocka hasat "varázsolni"? Hatékony edzési terv?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
hát legegyszerűbb módon ha felüléseket csinálsz, és ha ugycsinálod hogy a lábadat is felemeled közben akkor nagyon hatékony
2008. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Mi a fasz köze a felülésnek a kockahashoz?

Ha zsír fedi az izmokat, csinálhatsz 48 trilliárd felülést, meg lábemelést, akkor sem fog látszani.

A zsírt le kell pucolni, nics mese. UTÁNA lehet hasizmozni.

2008. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Na még véletlenül sem a felülésektől lesz kocka. Egyébiránt, mindenki van kockás hasa, ugyanis az izomrostok úgymond kocka vagyis nézgyzet alakban helyezkednek el. Úgyhogy ott van az, csak jól elbújt a zsír alatt. Takarítsd le magadról, diéta és aerob mozgás segítségével, utána lehet hasizmozni, hogy jobban látszódjon.
2008. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
ti nagyon hülyék vagytok! hogyne lenne már kocka hasa??? és kibeszélt arról hogy zsír van ott neki? bazz a kérdésére válaszoljatok ne engem szidjatok! érdekes én ezt csinálom és mégis kemény hasam van
2008. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

1. előttem szóló, sztem nem szidtak téged, csak leírták ellenvéleményüket


2. kockás hasa azoknak van, akiknek egy gramm zsír sincs a hasukon, és ezért látszanak a kockák. Tehát ledolgozod a zsírt róla, utána pedig lehet gyúrni. Tesztoszteron.hu-n sok segítséget találsz ehhez, ott pl szakértő is tud neked válaszolni.

2008. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

kockákat pingálsz a hasadra! ;) - viccelek :D


Komolyra fordítva a szót ilyen hasizom gyakorlatokat végezhetsz:

-láb beakasztva és felülés

-láb beakasztva és felülés után után oldalra fordulsz

-függeszkedsz és lábemeléseket végzel, az a legjobb ha eléred a fejed, de min. derékszögig.

-ennél könnyeb ha hanyatt fekszel fogodzkodsz a fejed mögött és emeled a lábad.


Természetesen a kardió edzés, valamint az ezés utáni NYÚJTÁS!!! nagyon fontos. Így nyújthatsz:

-hasonfekvés és a kezed segítségével emeled a törzsed, ez a kobras tartás, ezt végezheted csavarással is.


Remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!! de én nemvagyok elhízva meg semi max 1 kis úszógumim van..akk most diéta v kemény edzés???
2008. aug. 14. 16:54
 8/16 anonim válasza:
89%

tisztára gyerekesek vagytok!segíteni akartok vkinek és összekaptok...

legfontosabb a változatosság a gyakorlatokban és kb 5x20as ismétlés meg a kitartás!

2008. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
na ájjál le barátom! mi az hogy összekapunk? ajánlottam valamit a srácnak hogy felülésezzen erre ez a két retaládlt fasz visszairt és még véletlenül se tették hozzá hogy akkor mit kéne csinálni
2008. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
na en azt kerdezenem hogy nekem van kb 3-4 kg a hasamon es ha hasizmot csinalok mindennap kb 200at mar egy honapja de nem sok minden latszik nem is gondoltam h most olyan kocka hasam lesz hogy phu hanem hogy kicsit lejon a zsirbol pedig 6 utan nem eszem es kenyeret se eszek. Sok dinnyet es mas gyumolcsot mit csinalok rosszul ? lecci segitsetek!! kosz
2008. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!