Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány percet fussak hogy ezzel...

Hány percet fussak hogy ezzel az táplálkozással mennyen le zsírréteg/fogyjak? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

57kg 167cm vagyok 14 éves. Naponta a suliban eszek 1 szalámis zsömlét otthon összesen 2 (natúr)joghurtot és egy teljes étkezést(edzés/erősítés után) Az a teljes étkezés: Sült csirkemell,rízs + zöldség köret. Igazából gondolom most jó ez az étkezés de hogy hány percet fussak annál akadtam el. Mert már sok olyan kérdés volt hogy hány percet fussak hogy fogyjak de odaírták hogy írják le az étkezésüket ,hány cm stb. Szóval nekem hány perc ajánlott?

(igazából olyan 20 perceket szoktam futni de gondolom az kevés:/) Nem vagyok kövér de van azé még rajtam cucc :D. A NEGATÍV KOMMENTEKET NEM KÉREM. (kicsit túl ragoztam)



2014. okt. 17. 23:02
 1/3 Millerr válasza:
A futástól nem igazán fogsz fogyni. Szobabiciklizz vagy ilyesmi. Nem tudom, hogy-hogy fogalmazzak.. A futás egy olyan művelet amihez jobb minőségű "üzemanyagra" van szüksége a testednek így nem a zsírt fogod elégetni, hanem az értékes tápanyagokat. Keress aerob edzéseket (google) és azok közül válassz valamit. Ezeket sem kell túl nagy intenzitással csinálni, különben nem a zsírt fogod elégetni.
2014. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez a táplálkozás jó?
2014. okt. 22. 17:47
 3/3 Millerr válasza:

Az a baj, hogy erre nincs jó válasz. Számold a kalóriát amit beviszel kaloriabazispont(.)hu

Tudom, hogy nem egyszerű grammozni a kaját, de ez van.. Ezt el kell fogadnunk. Nézd meg neten, hogy kb mennyi az alapvető kalóriaszükségleted és próbálj meg valamivel kevesebbet bevinni. Alapjárat mondjuk 1800 kalóriát használsz fel 1 nap. Akkor beviszel 1400-at + sport és jó leszel. A lényeg, hogy érdemi kaját (rizs és csirkemell. nincs más megoldás) vigyél be, különben hamar túlléped a napi kalóriakereted anélkül, hogy jóllaknál stb.

2014. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!