Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek tetszene az Forma-1...

Nektek tetszene az Forma-1 csapatonként 3 autóval?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélnek erről, nem lennének kis csapatok viszont a nagy csapatok 3 autóval indulnának. Két év múlva tervezik.

#F1 #Formula-1 #Forma-1 #autóssport
2014. okt. 25. 10:07
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi nem az* Forma-1, csak először F1-et akartam, véletlenül ott maradt.
2014. okt. 25. 10:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tisztára nem tetszene! Nekem úgy jó, ahogy van!
2014. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jô îgy is.viszont nem zârkôznèk el a 3autôstôl sem...de most olvastam h a caterhem mellett a marussia is csödeljárâs alâ kerülhet igy az utso futamokon 18kocsi indul ès lehet majd ha oda kerül a sor a nagycsapatok oda adjâk a kicsiknek a 3.autot..viszont azt nagyon ellenzem h az utso versenyen dupla pontokat osszanak!!!!!!
2014. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A dupla pont tényleg nagyon nagy hülyeség, tegyük fel, hogy Hamilton vezet majd megáll alatta a technika és Rosberg behúzza az 50 ponttal. Ez így nem lenne valami igazságos, főleg mert Hamilton többet nyert 9-4 arányban vannak eddig ezt már Rosberg nem tudná behozni. Egyébként meg nem nagyon lenne Rosbergnek elismerve a cím, ugyanúgy mint Vettelnek a 2010-es vagy a 2012-es.
2014. okt. 27. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ép ez az ! ilyen dolgok miatt sem jó a dupla pontos.nagyon igazságtalan is lenne...lehet nem is az nyerné a VB-t,aki a legjobban megérdemelné..a tehetség stb döntsön..de ezt nem csak azért írom,mert Hamiltonnak szurkolok,h VB legyen,amúgy is így gondolnám...Rosberget nem nagyon csípem..
2014. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ellenzem.Az utóbbi pár évben úgyis,csak egy csapat dominál (2010-2013:Redbull , 2014:Mercedes) Így ugyan az a csapat szerezné meg a dobogót.Meg amúgy is így szoktuk meg.Inkább azon gondolkozzanak,hogyan hozzák vissza a "régi" F1-et.2007 volt az utolsó izgalmas év.
2014. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!