Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet elmenni...

Érsek Ákos kérdése:

Hány éves kortól lehet elmenni felnőtt tánctáborba?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 8-9 éve járok táncolni a Cit-Car Táncsport Egyesületbe. 16 éves voltam mikor először kezdtem járni versenyekre illetve tánctáborokba. Úgy érzem a gyermek tánctáborokat kinőttem. Vannak nálunk felnőtt táncosok is, nekik is szokott lenni tánctábor, télen illetve nyáron is. Egyszer voltam segíteni a táncórán, csak igazság szerint nem náluk éjszakáztam. A tánctanárommal beszéltem erről, igazság szerint olyanok szoktak elmenni, akiknek van párjuk illetve férj és feleség. Féltet volna a tánctanárom, hogy egyedül lennék. Nagyon szívesen elmennék velük illetve segíteni. Szeretnék segítséget kérni. Mi legyen a megoldás? Nagyon szépen köszönöm!:)

2014. okt. 28. 12:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!