Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlzásba vinném a sportolást...

Markcountry kérdése:

Túlzásba vinném a sportolást és legyengíteném a szervezetem, vagy túlterhelném?

Figyelt kérdés

Ha például hétfőn konditerem, kedden úszni mennék, szerdán konditerem, csütörtökön lenne egy kézilabda edzésem, pénteken konditerem és egy kézilabda edzés, szombaton egy meccsem van és vasárnap elmennék úszni? Ezek mellé szednék táplálékkiegészítőt és vitaminokat .

Mindig is sokat sportoltam tavalyi szezonban még kedden dupla edzés szerda 1 edzés csütörtök dupla edzés péntek is edzés szombat szintúgy meccs , csak most a munka miatt nem igen tudok bemenni minden edzésre, de konditermet ingyen használhatom plusz az úszás mindig is a kedvenceim közé tartozott. Előre is köszönöm a válaszokat



2014. okt. 28. 13:10
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha tavaly is bírtad akkor ezt is fogod birni idén. De azért csak ovatosan :)
2014. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!