Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőlem...

Szerintetek lehet belőlem ballerina?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 13 éve balettozom, de nem olyan szinten. Tavaly vagy tavaly elott kezdett el ujra ugy érdekelni a ballet, szerintetek késő meg jelentkezni az Mtf-re? Hajlékony vagyok es tobb fellépésem is volt, többek között spiccen is.

2014. nov. 3. 21:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem simán sikerülhet ha már van múltad. Csak gyakorolj. Én is balettozom amúgy csak annyi a gondom hogy nem tudom megfeszíteni a belső combizmomat. Tudsz valami tanácsot?
2014. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az MTF-re nem fognak felvenni ennyi idősen, főleg ha lány vagy. Oda 10 évesen kerülnek a gyerekek és évente van kiválasztás, ahol nagyon sokakat kitesznek az iskolából. Így a végére alig maradnak. Nagyon kicsi az esély, hogy ballerina lehess, mert már elég késő profin elkezdeni.
2014. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ a saját korcsoportodba biztos nem kerülsz pár évvel lejjebb fognak rakni balettból tehát olyan 15-14 évesekkel leszel ha felvesznek amit nálad nagyon nézni fognak h az az alak. azt mindenkinél figyelik, ha tág vagy akkor már van egy pontot a felvételin nem tudom nálad mit kell csinálni sztem ugyanazokat mint a kicsiknek vagy beállítanak az ott tanulók közé páran beülnek megnézni és az alapján eldöntik


az 1. válaszolónak pedig az jó belső comb erősítés h a hátadon fekszel a lábadat kinyitod terpeszbe oldalraés 90 fokban magad elő kihúzod majd megint oldalra nyitod ott picit mozgasd a lábat és abból húzzad össze miközben pipában van a lábat

2015. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!