Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hús után mi a legjobb...

A hús után mi a legjobb fehérjebeviteli forrás?

Figyelt kérdés
ha épp nincs otthon sülthús vagy hal akkor mit egyek hogy sok fehérjéhez jussak? ja és a fehérjeporon kívül:)
2010. jan. 26. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenféle tejtermék, de a túrót tudom javasolni. Csak elég hútós.

Én cukorral meg citromlével keverve szoktam bebúrkolni. Natúrba szerintem lehetetlen.

Ha nő vagy próbálkozhatsz a szójával is, de csak óvaton. De ismétlem ,ha csak ülve pisilsz! :)

2010. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*húzós
2010. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tojásfehérje a legjobb minőségű fehérje.

Egy tojásfehérje = 5 gramm.

2010. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
miért húzós a túró natúrban? :O én fél kiló túrót benyomok reggelire.. sőt, imádom a túrót. Na jó, nem natúran, tejföllel keverem picit.
2010. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy mivel érheted el a legmagasabb fehérjebevitelt a legkevesebb kalória (illetve koleszterin) fogyasztása mellett, akkor a sovány sajtot és a túrót tudom ajánlani. Vegetáriánus vagyok, és egy ideje súlyzóval edzek. Gondolom téged is ezért érdekel.
2010. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Pontosan, a túró! Ugyanis az tejfehérje. Ha nem finom magában, akkor kakaóporral keverve egy kis vanilincukorral és mazsolával isteni eledel!
2010. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A túró nagyon finom körözöttnek elkészítve is.Összekevered apróra vágott vöröshagymával( vagy vöröshagyma krémmel) só,bors,pirospaprika,ha bolti túró,akkor tejföl is kell bele.Kenyérrel nagyon finom.
2010. jan. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tejtermékekben is sok fehérje van, talán a tejben a legtöbb
2010. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Egyébként nemvagyok vega csak anyám nem mindig tud rám főzni:D

2010. jan. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!