Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok?

Milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
olyanra lenne szükségem amiben megtanulok fogásokat mint pl a Krav maga , de ütni is megtanítanak megtanítanak a bunyóra is. Elég rossz környéken lakok és már párszor belém is kötöttek , félek is haza sétálni , jó lenne ha magabiztosan járhatnék az utcákon úgy hogy megtudom magam védeni.
2014. nov. 8. 22:47
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ha tényleges fenyegetettségben vagy akkor vegyél medve riasztót. Az elég ütős cucc.


A küzdősporotok ténylegesen csak jópár év gyakorlás után érnek igazán valamit, de még akkor is rengeteget számít a emberi tényeződ. Ez azt jelenti, hogy minden ember más az egyiknek olyan az alkata, hogy minden edzés nélkül akkor üt mint egy lórúgás van aki több év edzés után is középszerű marad.


A fő gond egyébként az esetleges éles fegyverek a támadóknál megyek ellen védekezni reálisan szerintem a katonákon kívül senki sem tud.

Egy támadót mondjuk leszerelsz késsel pár év nagyon intenzív edzéssel, de ha már hárman vannak akkor 99% hogy ott maradsz ha azt akarják.


Szóval ha nem csak csinálni akarsz valamit, nem az osztálytársaidat akarod terrorizálni, nem csak edzeni akarsz valamit akkor medve risztó.

2014. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyu haver, a nyúl hiába kravmagázik, sosem fogja kinyirni az oroszlánt. Már a kérdésed is idióta, olyan KS-t keresel, amibe minden van, keresed a bunyó szent grálját, amire ha lejársz, te leszel a szupercsillagharcos. Ilyen nincs.


Én is rossz környéken lakok, nyócker közepe. Sose volt balhém. sose kellett verekednem utcán. Valahogy elkerülnek a balhék. Tudod, a város olyan mint a vadon, a nyuszi zsákmányállat, az ne bunyózzon, hanem fusson gyorsan. Nyúlra meg a sakál vadászik, de még az is fél az oroszlántól. Ez az ami számít. hogy egy nyúl lelke él e benned, vagy egy oroszláné.

2014. nov. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:

Nagyon hasznos választ adott az első két válaszoló, úgyhogy én már alig merek megszólalni. xD


Mielőtt fogásokat kezdenél el tanulni, a legfontosabb az ökölharc elsajátítása, erre pedig a legjobb valamilyen puhakesztyűs-fogvédős-zsákolós stílus (box, savate, kick-box, thai box). Két évet lehúzol egy edőteremben szorgalmasan edzve, onnan kezdve már magad is fogod tudni, hogy mire van még szükséged, és az önbizalmad is a helyére kerül.

2014. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél pisztolyt
2014. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!