Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vajon hogy lehet bekerülni az...

Vajon hogy lehet bekerülni az X-faktor táncosai közé?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak 16 éves vagyok, de már a jövőmön gondolkodom. Figyelemmel követem az X-faktort, és örömmel látom, hogy valahogy be lehet kerülni a táncosok közé.8 éve táncolok. Már elég sok fajta táncot kipróbáltam... Nagyon szeretnék a későbbiekben bekerülni egy ilyen TV műsorba.

Szerintetek hogyan lehetséges ez?:)



2014. nov. 10. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott egy adott csoporttal állnak szerződésbe, pontosabban egy céggel akik táncosokat adnak kölcsön a TV-nek egy egy műsor végett, nagyon sokan vannak ott, és abba a társaságba ha be is kerülsz még nem is biztos hogy bevisznek a Tv-be mert nyilván oda a legjobb táncosokat küldik, akik alkat, magasság szempontjából is beillenek egy egy produkcióba.


Nekem egy nagyon jó verseny táncos ismerősöm is benne van egy ilyen cégbe vagy mibe és őt még egyetlen egyszer sem küldték a TV-hez fellépni mint háttértáncos. Persze koncerteken meg egyéb rendezvényeken felszokott lépni de ott is csak a háttérbe szokott lenni többek közt hogy az összkép stimmeljen. Mondta is hogy oda elég nagy ismeretség kell hogy egyáltalán helyettesnek tegyék be ha esetleg valamelyik táncos hirtelen lerobbanna.

2014. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!