Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki gyűrűzik közületek?

Ki gyűrűzik közületek?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek,milyen gyakorlatokat végeztetek,mely izomcsoportok dolgoznak a legtöbbet,mi volt az első gyakorlat,amit megtanultatok?
2010. jan. 27. 21:53
 1/4 anonim válasza:
mit értessz gyűrűzésen? a talajtornáról van szó?
2010. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én nagyon régen csináltam még mostis tudok néhány dolgot


a legelső amit csinálnom kellett hogy fel huztam magam fjjel lefelé rajta függőlegesen szerintem ez az alap:D

utána tovább fordulni hogy huzodjon a kezed majd vissza( nehez ezt iyg elmagyarazni )

aztan alacsonyabb gyürün oat csinaltam ( ez má izomra nézve nehezebb lehet) hogy felugrassz és függölegesen tratod magada kezeddel ... nem tom érted e mit probálok mondani:D szal reék mellet a kéz és ugy tartod magad :D

2010. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 évesen kezdtem. leginkább kar, váll és hát. ezeken belül gyakorlatilag minden izmot megdolgoztat. első gyakorlat amit csináltam az elöltámasz volt. azóta megy a hátultámasz, bukfenc előre-hátra, vállátfordulás előre-hátra, abzug, abzugbukfenc, terpeszleugrás. ezek relatív egyszerűek, pár hónap alatt megtanulható mind.
2010. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaja,talajtornára gondolok.

Olyan volt veletek,hogy nem tudtatok átfordulni,mert a úgy éreztétek,hogy a vállatok majd' kitörik?

Szóval már az elején is laza izületeitek voltak, vagy sok nyújtással értétek el?

2010. febr. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!