Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fitnesz dvd-t ajánlanát...

Melyik fitnesz dvd-t ajánlanátok kezdőknek?

Figyelt kérdés
Valóban kezdőknek. Eddig rendszeresen semmit sem sportoltam, néha ha kedvem tartja, elmegyek úszni. De most szeretnék egy kicsit fittebb lenni. Fogyni esetleg egy nagyon keveset szeretnék, de nem az a fontos. A Rubint Rékákba már az első 10 perc alatt belehalok, olyasmi kéne elsőre, amit végig is tudok csinálni.
2010. jan. 27. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy Amarilla- fitnesz DVD. Amarilla a Wellness- guru verseny győztese(vagy mi).Egy korábbi Wellness folyóirathoz járt, de biztosan megtalálod külön is. Csak шкв be Google-ba!
2010. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 maundrel válasza:
sztem hogyha kedveled Réka tornáit, nyugodtan csináld, nem baj hogyha nem tudod elsőre vagy másodikra ... stb. végigcsinálni... én is totál kezdőként kezdtem el tornázni az ő DVD-ire, és beletelt egy kis időbe mire végig tudtam csinálni az egészet... :) (Csak persze mire végig tudtam tornázni az egészet, addigra meg már Réka idegesített fe a hangjával meg hogy állandóan azt mondja hogy "Hűhaaa") :D De szerezz be több fajtát, Réka B.Alexandra , Norbi, Czanik Balázs- Ő elég dúrva sztem :D, és így nem lesz uncsi
2010. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
07:47- es vagyok. Valamit nagyon elgépeltem. Azt akartam írni, hogy írd be a Google-ba.
2010. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek! :) Amarillát elkezdtem leszedni. Rékának egyrészt már a hangjától is minden bajom van, viszont hatásosabbnak éreznék olyasmit, ami valóban végig megy. És nem utolsó sorban lenne némi sikerélményem is. Szóval a keményebbeket egyelőre kihagynám :)

Viszont szívesen fogadok még javaslatokat, tanácsokat!

2010. jan. 29. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!