Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 10 napja elkezdtem tornázni...

Ha 10 napja elkezdtem tornázni (guggolások, hasizom gyakorlatok) és az étkezésre nem figyeltem, akkor ennek nem is volt értelme?

Figyelt kérdés
sajnos nem vettem komolyan hogy mellé diétáznom is kéne, és bár csináltam az edzést de ugyanúgy ettem csokit, édességeket, mint előtte. ha holnaptól figyelek az étkezésre, akkor ugye úgy jó lesz? de így akkor az eddigi 10 nap hiába volt? :( (nem vagyok kövér de azért picit kell formálni a combomon, fenekemen, és kis felesleg van a hasamon)

2014. nov. 21. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sem sok ertelme volt ha tornazol sulyok nelkul es az etrendedre meg nem figyel oda
2014. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 nap akkor sem számít ha van rendes kajád. 10 nap az semmi
2014. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a sportolók egy kis százalékát érdekli csak és kizárólag a külalak,mint végső cél.

a legtöbben képességek megszerzése/megtartása miatt sportolnak,vagy nagyobb teljesítményért.

tehát nem volt hiába való,de ha a célod az esztétikusabb külső,akkor abban a legnagyobb szerepe az étrendnek van.

2014. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát azért legfőképp a célom a jobb külső, de azt is szeretném hogy erősebb meg fittebb legyek. köszi a választ :)
2014. nov. 21. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!