Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szolnok környékén hol vannak...

Szolnok környékén hol vannak jó lovardák?

Figyelt kérdés
lehetőleg Szolnokról jól megközelíthető legyen akár busszal is (a megállótól ne kellejen sokat gyalogoni és sűrűn járjon busz), elsősorban rendszeres oktatás miatt keresem (nem tábor...stb.).

2014. nov. 24. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a rózsadombit ismertem még gyerekkoromból. Nem tudom, most mi van vele. Van egy még Kenderes felé is kint a mezőn, ahol oktatnak. Ezt megkérdezhetem neked, ha nem ismered, és érdekel.
2014. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen,minden lehetőség érdekel,hogy a legmegfelelőbbet ki tudjam választani
2015. jan. 15. 18:44
 3/3 anonim válasza:
Kicsit messzebb van, de nagyon tudom ajánlani, én is oda járok:) Tiszakécskén a Piros Tanya. Gyönyörű lovak, gyönyörű környezet, családias légkör, szakszerű oktatás!:)
2015. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!