Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jónak számít?

Ez jónak számít?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok edzeni. Azelőtt nagyon lusta voltam semmit sem sportoltam. Tegnap volt egy kihívás felé. 600 felülés 47 perc alatt kevés fél egy perces pihenőkkel milyen? 14L

2014. dec. 6. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ha előtte semmit sem sportoltál, akkor tök jó szerintem :) és mozogni tudsz ma? :D jó az, ha néha csinálsz iylen kihívást, de azért remélem a rendes edzésed nem ilyen
2014. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó. A helyesírásod.
2014. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudok mozogni, és nem ilyen az edzés ez csak egy kihívás. Kedves második utólag én is látom mi a hiba máskor odafigyelek.
2014. dec. 6. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

1) A felüles egy szr gyakorlat mert karos a gerincre.

2) Biztos hogy rosszul hajtottad vegre a legnagyobb reszet. Ha tenyleg maximalis odafigyelessel csinaltad volna akkor 100 korul leegtel volna

2014. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem jól csinálta mert az edzőnk figyelte. Meg érzem is a hasamban az izom lázat
2014. dec. 6. 15:20
 6/9 *Glissade* ***** válasza:
Tuledzés!!!
2014. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rendesen edzel akkor oké, de írtam is, hogy néha jók az ilyenek. abban van igazság, hogy a felülés ilyen mennyiségben nem tesz jót a gerincnek de egyszer még nem gáz
2014. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi és 1 évben csak egyszer van ilyen
2014. dec. 6. 17:01
 9/9 anonim válasza:
#4 , #6 egyetértek
2014. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!