Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veletek is volt ilyen?

Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról van szó hogy saját testsúllyal edzek. Jól is meg csak egy gond van hogy nem merek fel lendülni kézenállásba hogy fekvőtámaszozzak. mivel félek tőle hogy megsérülök itt a nyakamra és a gerincemre gondolok. Tudom hogy kérhetnék segítséget de az ciki meg hogy ott a fal és hogy alám tehetek valami puhát de akkor se merek

Más is volt így? És ha sikerült leküzdenetek a félelmeteket hogyan milyen módszerrel?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2014. dec. 16. 20:50
 1/2 CaptainMilkyWay ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is.A kényszer nagy úr,mivel érettségin muszáj volt,ezért rávettem magam és megcsináltam.. :)
2014. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt. Odatettem egy párnát a fejem alá, és addig gyakoroltam amig nem sikerült. Edzésenként 5-6 próbálkozás, aztán a negyedik edzésen már sikerült. Az elején kicsit komikusnak találtam hogy motorral bemegyek 130-cal kanyarba, kézenállni meg nem merek :D
2015. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!