Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az igazi neve Drugs Bunnynak?

Mi az igazi neve Drugs Bunnynak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt már sokan próbálták fejtegetni, de nem sikerült kideríteni :)
2010. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy csomószor le volt már írva. De ez egy teszt, ha nem találod meg magadtól akkor baf*sz vagy :D
2010. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Jobb ha nem is tudjuk mi az igazi neve.

Egy bunkó paraszt az ürge, aki soha nem tud kultúrált módon, normálisan válaszolni.

A BB TV-ben is, minden 2. szava a "g*ci, fas*kalap, okosbu*zi, kibas*zott".

Én biztos nem kérnék tőle tanácsaot az tuti.

Aki így beszél??? Ugyanmár...

2010. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem az számít hogy hogyan beszél, hanem hogy mit mond. És jó dolgokat mondd hidd el. Ez a sport nem a szép beszédről szól egyébként :)
2010. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Az biztos.

De hamár egy bizonyos tápláékkiegészítő cég, vele reklámoztat termékeket, akkor azért elvárom,hogy az adott termék reklámozása közben ne b@zmegoljon. Jó, persze nem vagyok sznob és nem várom el azt a nagyon művelt beszédet, de a helyében akkor annyit megtennék hogy nem káromkodok. Lehet jópofizni, meg hülyéskedni, röhögni. Meg tudom hogy nagy poénjai vannak, és tényleg konyít a témához, de ne ilyen alpári beszéd stílussal.

Drágz Báni :D

2010. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Zsolt
2010. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!