Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 28 évesen milyen küzdősportal...

28 évesen milyen küzdősportal lenne a legérdemesebb megpróbálkoznom?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami egyszerű, ezért is nem harcművészetre gondoltam.

Munka és egyéb tevékenységek mellet nem sok időm jutna rá, így max heti két alkalom ami beleférne az életembe.

Az is fontos lenne,hogy elég kondit és erőt adjon.


Igazából a cukorbetegségem miatt jó lenne valamit sportolni és unom már a futást kissé. Verekedni pedig mindíg megszerettem volna tanulni.


2014. dec. 26. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Box:D
2014. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a box jó választás, állóharcok között a legletisztultabb, nem tartalmaz sok technikát így az egyik leggyorsabban tanulható stílus, mivel szinte mindenhol legalább heti 5 edzés van így meló mellett is ideális, viszont heti 2 edzés azért kevés, hogy "elég kondit és erőt adjon".
2014. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:

28 évesen szinte bármivel, ami max 20 perc távolságra van az otthonodtól. Merre laksz?


- Valami puhakesztyűs: box, kick-box, thai box vagy savate

- Vagy testharcos: judo, brazil jiu jitsu (BJJ) -- vagy birkózás, de felnőtt kezdő birkózóedzést szerintem nehéz találni


Heti 2 az nem túl sok, de ha tényleg minden edzésre lejársz ÉS még egyszer eljársz kocogni a hét végén akkor elmegy.

2014. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Számomra Győr van a legközelebb és a környéken ott a legnagyobb a választék is. A heti két alkalom tudom nem sok,de ez amit biztosan tartani tudok, megvannak a korlátaim, sajnos csak 24 órából áll a nap és 7 napból a hét. A pénz meg kell anélkül edzés sincs.
2015. jan. 3. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!