Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó heti edzés rend? (Többi...

Ez jó heti edzés rend? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hétfő: futás 35-50 perc, alkar+csukló erősítés power ball-al

Kedd:pihenö néha nem bírok magammal néha hasazok

Szerda:futás 35-50perc, bicepsz és tricepsz

Csütörtök: pihenő+hasazás akkor

Péntek: futás 35-50perc mell és hát és egy kicsit lábazok ha tudok

Szombat-vasárnap: pihenő de kicsit húzockodok+has

És egyébként eszek bőven férjét de azért a kalóriát is nézem néha.

Na szerintetek?



2014. dec. 27. 12:49
 1/7 A kérdező kommentje:
14/F
2014. dec. 27. 12:56
 2/7 anonim ***** válasza:
lábedzésre kell egy külön nap, amúgy honnan tudod, hogy elég fehérjét eszel ha csak néha figyelsz a megfelelő mennyiségre?
2014. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a húzódzkodásnak meg a hátedzésbe kell lennie
2014. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hol a láb?
2014. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát idáig 3honapja fogyóztam úgy hogy a kalórákat számolgattam a kalóriabázis.hu oldalon. mostmár izmot szeretnék csak növeszteni meg eleve szeretek edzeni csak néha már télleg túl edzettem magam. És 168cm 51kg vagyok de igazábol nem nagyon tudom hogy napi hány g fehérjét kell min. hogy bevigyek szoval eszt is leíhatjátok előre is köszönöm a tippeket. :)
2014. dec. 27. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

ha izmot szeretnél növelni

kaja:

-fehérje: 2, esetleg 2,5, de annyi nem is kell talán g/ttkg

-ch: 3-6 g/ttkg-> ezt neked kell kitapasztalni, hogy mennyire indul meg a tömegnövelés- > kb 0,3 kg/hét, na ennél több, akkor vlszleg zsír jön fel, több mint amennyi illik

-zsír: 1g/ttkg, lehet 0,5 is, főleg telítetlen, de egy kis telített is kell, csak ne legyen túl sok

-kalóriát annyiban számolj, hogy pluszban vagy mínuszban van, de semmiképpen ne az legyen az elsődleges, mert ugye tudjuk,b hogy kb fél kiló csirke 550 kcal, és ennyi egy tábla csoki is (kb értéket írtam, csak szemléltetésre)


edzés:

minden izmot kell edzeni, ez a elsődleges, és emellett mehet a kardió (futás)

-láb (!), mell, hát, bicepsz, tricepsz, vádli, has, váll. kábé ezek az izomcsoportok, ezeket kell beosztani.

2014. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. dec. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!