Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kilóig lehet lovagolni?...

Hány kilóig lehet lovagolni? Mennyi az a súly, ami még nem kényelmetlen egy lónak? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt tanultam meg lovagolni, és imádtam, de sajnos családi okok miatt abba kellett hagynom. Azóta felszedtem jó pár kilót, viszont szeretném újra elkezdeni, mert tudom, hogy sportnak is, és kikapcsolódásnak is kiváló.

2014. dec. 28. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy most?


Egyébként csak azon múlik, h az adott lovardának van-e számodra is megfelelő testalkatú lova. Hidegvérű/sodrott lovon 100kg-san is lehet ülni.

2014. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80kg-ot boven elbir egy nagy ló. Pl kisbéri, magyar félvér, magyar sportló ilyenekre gondolok. 80kg ig tokeletesen lehet vele ugratni,meg barmit csinalni. De ahogy az előző os mondta 100kgot elbir egy sodrott boven vagy egy shire. Meg vagtazni is tudsz rajtuk egy shire-ön meg foleg.
2015. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!